Referencje

Poniżej prezentujemy kilka referencji, które wystawili nam nasi Słuchacze. Bardzo dziękujemy 🙂

Zajęcia były ciekawe. Kadra wysoko wykwalifikowana. Dostosowanie przebiegu zajęć do naszych potrzeb. Atrakcyjny weekend wyjazdowy. Z całą pewnością polecam kierunek dla kolegów i koleżanek.

Franciszek Pich
MCKB Sp. z o.o.
Referencje

– Wszystkie założenia zostały spełnione
-Wykładowców cechowało duże zaangażowanie, pasja i praktyczne podejście do tematów.

Marcela Wiesnowska
ATAL S.A.
Referencje

Przekazana wiedza pozwala odnaleźć źródła informacji do jej pogłębiania oraz uświadomiła w jakich aspektach muszę szczególnie ją pogłębiać.

Jarosław Wysocki
JELCZ Sp. z o.o.
Referencje

10 miesięcy na studiach oceniam jako te, które wniosły w moje życie zawodowe i osobiste spokój. Jestem mniej zestresowana, więcej robię w krótszym czasie. Widzę możliwości dalszego rozwoju dla siebie, bo widzę, że stosowanie rzeczy, których się tutaj nauczyłam dają mi zysk. Moi przełożeni również to dostrzegają. (…) Firma już widzi, że to się opłaca.

Katarzyna Klimentowska
Selena Labs Sp. z o.o. (Grupa Selena)
Referencje

Zapisałam się na studia, ponieważ chciałam się rozwijać, poszerzyć zakres wiedzy o zarządzaniu. Podobało mi się, że studia były dedykowane dla inżynierów, ale organizowane były w ekonomicznej uczelni.

Agata Kasprowicz
Urząd Miejski w Siechnicach
Referencje

Dzięki odbytym studiom w znacznym stopniu poszerzyłam swoje umiejętności „miękkie” w zakresie zarządzania i kierowania, których z całą pewnością będę mogła użyć w codziennych obowiązkach zawodowych, jak i w życiu prywatnym. Z całą pewnością nie jest to ostatni kierunek Studiów Podyplomowych na UE jaki zrealizuję.

Agnieszka Sikora
Skanska S.A.
Referencje